שרלוט דה וויט חוטפת אש מהמעריצים בעקבות ביטול הופעה

Nelly Pavlovna | 29.11.2019 3811

שתפו את החברים

אף אחד לא אוהב את המצב שבו האמן שקנינו אליו כרטיס מבטל את ההופעה. אבל, בשנים האחרונות המעריצים החלו להיות הרבה יותר רגועים ומבינים כלפי ביטולים, בעיקר כאשר הם נובעים מבעיות בריאותיות. בשבוע שעבר, מפיקת ודיג’יי הטכנו הבלגית שרלוט דה וויט (27) נאלצה לבטל הופעה שנקבעה בעיר גלזגו שבסקוטלנד בעקבות מצב בריאותי. 

 

“אנשי גלזגו היקרים, בעקבות מצבי הבריאותי, לא אוכל להופיע הערב במועדון ה- SWG3.

אני מאוד עצובה שאני לא אוכל להיות שם איתכם הלילה. חיכיתי להופעה הזו הרבה זמן! הנציגים שלי ושל המועדון מצאו תאריך חדש ב- 28 לפברואר, 2020. זה ישמח אותי מאוד לראות אתכם שם. אני באמת מצטערת שאכזבתי אתכם הלילה. תודה לכם על ההבנה והתמיכה. שרלוט.”

 

בהתחלה התגובות של המעריצים היו די מבינות והרבה מהם איחלו לה החלמה מהירה, הם אמנם הביעו אכזבה אך גם הבנה למצבה, העובדה שתאריך חדש נקבע ישירות אולי קצת עודדה את המעריצים. זה אמנם נשמע כמו סוף הסיפור, אבל לא ולא. מאחר ויום אחרי שרלוט פרסמה תמונה שלה בעיר מוסקבה שברוסיה וזה כנראה עורר את זעמם של מעריצים רבים שכנראה חשבו שהבעיות הרפואיות שלה לא היו אלה שגרמו לה לבטל את ההופעה. 

אך מה שהרבה אנשים לא הבינו או לא טרחו לבדוק, זה שהיא הופיעה במוסקבה ביום שישי, ביום שבת היא הודיעה למעריצים שלא תוכל לנגן בגלזגו ואז ביום ראשון פרסמה את התמונה מרוסיה שצולמה לפני יומיים. 

אבל הרבה אנשים לא הבינו את זה ושלחו תגובות נאצה כמו –

“היו לי כרטיסים לגלזגו! חשבתי שאת חולה?” 

“חשבתי שאת לא במיטבך יא סופגנייה!”

 

התגובות כנראה הכעיסו מאוד את שרלוט והיא פרסמה פוסט על מנת להבהיר את העניין:

“לכל אלה שמגיבים על התמונה הקודמת, היא צולמה לפני יומיים. אני חולה מאתמול ולא יכולתי להופיע בגלזגו ואני עדין תשושה לגמרי. נתתי את כולי בשבילכם כבר הרבה זמן והתגובות שלכם קשות מאוד. אני לא “סתם מבטלת”. אני בן אדם ולא רובוט.”

 

אז נכון, אמנם זו הייתה אי הבנה אחת גדולה והמעריצים הגיבו ללא שום היגיון. אבל מנקודת מבט אחרת אפשר לראות את זה כאילו שאנחנו לוקחים יום עבודה מפאת מחלה ואז למחרת מעלים תמונה שבה אנחנו לא נראים חולים. רוב המעריצים לא יודעים איפה המפיקים נמצאים יום לפני מאחר והם מחליפים ערים כמעט כל יום בסיבובי ההופעות, ולכן ייתכן שממבט של מדיה חברתית היה כדאי להבהיר שהתמונה צולמה לפני ששרלוט חלתה או משהו לגבי “איך היה כיף ברוסיה אבל אני עדין מרגישה רע”.

 

בכל מקרה, החלמה מהירה לשרלוט היפה! ☺

 

מקור:

https://www.youredm.com/2019/11/25/charlotte-de-witte-cancels-show-due-to-health-reasons-fans-come-after-her-on-social-media/

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם