מזל טוב: שרלוט דה וויט מאורסת

Nelly Pavlovna | 6.02.2021 2351

שתפו את החברים

ידיעות מרעישות בעולם המוזיקה האלקטרונית, שני מפיקי על בעולם הטכנו התארסו!
הכוכבת הבלגית שרלוט דה וויט והמפיק האיטלקי המוכשר אנריקו סנג’וליאנו בישרו ביום שישי האחרון כי הם החליטו להתארס! המוזיקאים בישרו את הידיעות באמצעות המדיה החברתית של כל אחד מהם, עם תמונות חמודות שיגרמו לכל אחד להתמוגג.
הידיעה מגיעה בהפתעה גמורה, שכן השניים מעולם לא הצהירו באופן רשמי כי “הם ביחד”, אלא פשוט העלו ללא הפסקה תמונות משותפות שגרמו לכולם להבין מה בדיוק קורה פה.

הכל החל בסגר הראשון של הקורונה, באביב שעבר, כאשר השניים החלו להעלות תמונות יחד מבלגיה וגם לנגן בסטים משותפים. בנוסף, בספטמבר האחרון צמד המפיקים הופיעו באחת ההופעות היחידות שהתקיימו באותה תקופה, ארנת הלנקס בקולון, גרמניה.
אז כנראה שהקורונה אכן עשתה את שלה, ולאחר שהזוג בילה את הזמן יחדיו בסגר וגם לאחר מכן, ייתכן שהבינו שזה הדבר האמיתי. שרלוט ואנריקו מאיימים להיות הפאוור קאפל המוביל בעולם הטכנו ויכול להיות שהם אף יעקפו את מר אדם באייר ואשתו אידה אנגברג.

ללא ספק, שרלוט דה וויט (28) עוברת תקופה טובה מאוד בחייה. לפני מספר חודשים היא זכתה במקום הראשון ברשימת 100 הדיג’יים האלטרנטיביים המובילים בעולם של המגזין הבריטי הנחשב – דיג’יי מאג. אנריקו קיבל את המקום ה-54 (למרות שיש הטוענים שמבחינת כישרון, הוא עוקף את שרלוט בסיבוב).

אז מתי החתונה? בינתיים המועד עוד לא נקבע, אבל אנחנו מחכים בקוצר רוח לגלות מי יהיה הדיג’יי ומה יהיה טראק הכניסה לחופה.

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם