קלווין האריס: “לא מבין למה ריהאנה לא רוצה אותי יותר..”

צוות האתר | 19.11.2014 299

שתפו את החברים

ריהאנה דחתה את קלוין האריס.

הוא חתיך, הוא מיליונר ויש לו מבטא סקוטי כובש. אבל גם זה כנראה לא שבה את ליבה של ריהאנה. אבל לפני כל ההתרגשות והרכילות, אז לא, לא מדובר כאן במחליף לכריס בראון ולא מדובר על שום קשר רומנטי בין השנים (כרגע), אלא בשיתוף פעולה מוזיקלי נוסף שעתיד היה להתרחש בין השניים.

כל אדם שאיכשהו חלף ליד מכשיר רדיו או טלפון של ילדה בת 14 בשנת 2011, בודאי יכול לזהות את הלהיט המשותף של ריהאנה וקלוין האריס- “We Found Love”. השיר הצליח לשבור כל שיא אפשרי ואף לשהות בצמרת הבילבורד 100 במשך יותר מעשרה שבועות! הוא הצליח לגבור גם על הלהיט Umberella בתור הלהיט של ריהאנה ששהה את הזמן הרב ביותר כמספר אחד במצעדים. בנוסף, השיר שהה בראש המצעדים של למעלה מ-25 מדינות ברחבי העולם, והצליח להגיע למקום ה-24 במצעד השירים המצליחים בכל הזמנים של המגזין בילבורד.

וכמובן, כל ההצלחה הזאת השתקפה גם פיננסית והסינגל מכר למעלה מ-10.5 מיליון עותקים. הקליפ השנוי במחלוקת של השיר, המגולל את סיפורם של זוג המתמודד עם התמכרות לסמים ואהבה, זכה בקליפ הטוב ביותר בטקס פרסי הגראמי.

עם היסטוריה והישגים משותפים ובולטים שכאלה, קשה לשער מדוע תסרב כוכבת הפופ לעבוד שוב עם מלך הדיג’יי הסקוטי ושיאן השכר העולמי קלווין האריס.

קלוין האריס אישר למעשה, כי ריהאנה דחתה שיר שהוא שלח אליה. השיר, אמור היה להיכלל באלבומה החדש והמסתורי.

הרשת רועשת וגועשת שמועות לגבי האלבום החדש, שום דבר כרגע לא ידוע עליו, למעשה, תאריך שיחרורו אינו ידוע אף הוא. השלוחה הצרפתית של הלייבל שלה, Def Jam פירסמה ציוץ שבו ציינה כי האלבום יצא בנובמבר. הציוץ נמחק מיידית, אך הותיר את העולם מתלבט ומתחבט לגבי הסוד השמור ביותר בעולם המוזיקה- מתי באמת יצא אלבומה החדש של ריהאנה?

כרגע, התאריך אינו ידוע, אך שיתוף פעולה נוסף עם קלוין הצליח לעלות לכותרות.

"אבל אני לא חושב שהיא (ריהאנה) כל כך בקטע. אז אני לא יודע מה הולך לקרות עם זה כי זה ממש טוב"."
“אבל אני לא חושב שהיא (ריהאנה) כל כך בקטע. אז אני לא יודע מה הולך לקרות עם זה כי זה ממש טוב”

לפי הטענות, קלוין עבד על השיר החדש יחד עם אמנית הR&B- היפהפיה טינשה, אך לאחר ששלח לצוות של ריהאנה את השיר, לא קיבל מהם שום תגובה וזכה להתעלמות.

האריס, נותר מבולבל מהמהלך ההזוי של ריהאנה ואמר “טינשה כתבה את המילים ואני עבדתי על המוזיקה. אני אוהב את זה. אבל אני לא חושב שהיא (ריהאנה) כל כך בקטע. אז אני לא יודע מה הולך לקרות עם זה כי זה ממש טוב”.

שמועות רבות מתרוצצות סביב ההתעלמות המסתורית. ריהאנה ידוע בתהפוכות שלה ובתסמונת ה”דיוה” שלעתים גוררים שינויי החלטות ברגע האחרון ואפילו ביטולים. אך אנחנו תוהים האם אכן מדובר בהחלטה שהיא מוזיקלית ועסקית נטו או שמא שיתוף פעולה עם זמרת R&B צעירה ויפה כמו טינשה, היא בעצם מה שגרם לביטול העסקה?

מה שבטוח הוא, ששווה לחכות ולראות מה יקרה בזמן הקרוב עם שת”פ המתפרק של ריהאנה והאריס!.

אהבתם את האייטם? עקבו אחרינו עכשיו >>

שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם