סטיב איוקי

מי המפיק המצליח שעיצב שעון יוקרה לבולגרי?

Nelly Weissfeld | 11.08.2021 2330

שתפו את החברים

המפיק והדיג'יי האמריקאי סטיב איוקי (43) הוא אחד מהשמות החמים ביותר בתעשיית המוזיקה האלקטרונית. לא רק שהוא היה עושה יותר מ-200 הופעות בשנה לפני הקורונה, הוא הצטיין גם בפרויקטים יזמיים שונים, ביניהם – לייבל, פיצרייה, פרסומות למותגים גדולים כמו טיק טק, ניהול קרן צדקה ועוד. מה שמעניין בפרויקטים של איוקי זה שהם יכולים להיות כל כך שונים אחד מהשני והמיזם הבא אינו יוצא דופן.

המפיק חבר עם מותג היוקרה האיטלקי בולגרי ועיצב בשבילם שעון מיוחד "לרייברים" בעלות של 3,050 אירו!

סטיב איוקי, ומותג יוקרה ורייבים לא מסתדרים יחד במבט ראשון, אבל כשחושבים על זה, לא חסרים רייברים שאוהבים קצת יותר סטייל ופלאש ומוכנים להוציא על כך הרבה מאוד כסף, כך ששיתוף הפעולה יכול להיות דווקא מעניין מאוד.

אחד המאפיינים הבולטים בעיצוב הוא לוח השעון Superluminova שניתן להארה. "נפלא לכל מי שמנופף בפסטיבל הבא שלו ואין לו סטיק לייט".

"בולגרי זה אמנות." סיפר איוקי על שיתוף הפעולה. "יש מותגים מסוימים שיש להם כזאת מורשת, שהם לעולם לא יורדים בערך. אני אספן, אני אוסף אמנות פיזית ואני איש של NFT. לבולגרי יש פשוט את הפרימיום. הערך שלהם עולה ויש להם היסטוריה ותרבות. זה לוקח הרבה זמן והתמקצעות בעבודה שלך על מנת להגיע לשם. הם פשוט איכות כל כך גבוהה שזה כבוד לעבוד איתם ברמה הזו."

מעוניינים בשעון? בקרו באתר של בולגרי על מנת לקבל עדכונים על היציאה שלו.

תמונה: rukes.com

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם