חובה לשים אוזן: שיתוף הפעולה החדש של ארמין ואן ביורן וניקי רומרו

בר מנור | 16.07.2020 2523

שתפו את החברים

“I Need You To Know” מהווה את אחד מרגעי השיא של כל אחד משני כוכבי-העל, שלאחר שנים של חברות, סוף-סוף הצליחו להפיק יחד טראק אמיתי. וזה לא הכל: הם אפילו ערכו סט B2B חגיגי בן כשעה שצמרר את הרשת!

ארמין ואן ביורן וניקי רומרו נחשבים לשניים מהשמות המוכרים בתעשייה. מחזיקים לייבלים נחשקים, מריצים במות קבועות בשלל פסטיבלים בין-לאומיים וכשהם לא עובדים עד השעות הקטנות באולפנים או על הפלטות, הם אפילו נראים כמו שני חברים-הכי-טובים. בהחלט מפתיע, אם כך, שהם טרם התאחדו לתכנון טראק אחד שסוף-סוף יכתוב את השם שלהם, אחד לצד השני.

אך השבוע, זה קרה. ” I Need You To Know” ראה אור ושוחרר להנאת המעריצים שהמתינו יותר מדי זמן. כך זה נשמע כאשר צמד האגדות מתאחד למשהו נפלא כמו זה.

למרות התקופה החשוכה עבור התעשייה כולה, ארמין וניקי לא פסחו על חגיגה ענקית על האירוע המרגש. יחד, הם יזמו את סט ה -B2B הראשון שנראה בקנה מידה זה. כמעט שעה שלמה של מוזיקה איכותית ואהובה בפורמט שטרם ראינו, ממש פה לפניכם!

הפעם האחרונה שהחברים טובים נפגשו ליצירה משותפת התרחשה אשתקד ויצרה רימיקס יפיפייה לשיר המוצלח של ארמין,”Unlove You”, שזכה גם הוא לציון מיוחד במהלך הסט.

כשהשניים מעידים על ההתרגשות הגדולה שהסט הביא עימו, ניקי ציין כי הטראק הוא רק התחלה של עוד דברים יפיפיים כמו זה שעתידים להגיע אלינו. האם הקוורנה הביאה עימו מיזוג כוחות רציני? את זה רק הזמן יגלה.

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.


שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם