אלבום חדש לפרויקט “גאיה” של ארמין ואן ביורן

Nelly Pavlovna | 18.06.2019 3248

שתפו את החברים

את ארמין ואן ביורן, מפיק העל ההולנדי, למדנו להכיר בזכות צלילי הטראנס הייחודיים שלו בתחילת שנות האלפיים. חלק מאיתנו עוד זוכרים אותו מנגן במועדון האומן 17, אך מאז הוא עבר דרך ארוכה וכיום הוא ממלא אצטדיוני כדורגל ברחבי העולם ותופס הדליינים בבמות הפסטיבלים הכי נחשבים שיש.

חלק ממעריציו הוותיקים של ארמין טוענים כי הוא השתנה ושהמוזיקה שלו היום לא מזכירה אף לא במעט את מה שייחד אותו בעבר והפך אותו למה שהוא היום.
“הוא התמסחר”, “עכשיו הוא מנגן רק EDM” ועוד אמרות שכאלה נשמעות רבות בקרב מעריציו הגדולים ביותר.
אבל כעת, מצפה להם הפתעה מיוחדת במינה.
במהלך תוכנית הרדיו השבועית המצוינת של ארמין – A State of Trance, הוא הודיע באופן חגיגי, כי ב-21 ליוני, 2019 עומד לצאת אלבום חדש של “גאיה” – פרויקט הטראנס שלו ושל המפיק בנו דה-גויי.

View this post on Instagram

#GAIA #MoonsOfJupiter #ComingSoon

A post shared by GAIA (@gaia) on

“בלתי מתפשר! אלה המילים שקופצות לי לראש כשאני חושב על אלבום “הגאיה” החדש שלי שקרב ובא. “

האלבום הראשון אי פעם של פרויקט “גאיה”. נכנסתי לאולפן ביחד עם חברי בנו בשביל ליצור מוזיקה חדשה לפרויקט גאיה שלי והתוצאה היא הירחים של צדק. 21 טראקים חדשים בסגנונות שונים, החל מאמביינט, צ’ילאאוט, טכנו מלודי, טראנס, איך שלא תרצו לקרוא לזה. רציתי לחזור לשורשים שלי כאמן וליצור אלבום שהוא גם מחווה לגיבורי הילדות שלי. האלבום יצא ב-21 ליוני, גם במהדורה מוגבלת בוויניל. כל טראק קרוי על אחד מהירחים מסביב לצדק, שהוא הכוכב הגדול ביותר במערכת השמש שלנו”.

למי שלא מכיר, “גאיה” הוא שם במה נוסף של ארמין ואן ביורן כחלק מפרויקט הטראנס שלו ושל המפיק בנו דה-גויי. הפרויקט החל בשנת 2000 וכאשר ארמין מנגן כגאיה, דה-גויי עולה יחד איתו לבמה.
בהחלט בשורות משמחות לכל חובבי הטראנס, זה תמיד מבורך כאשר אמן משמר את הצליל הייחודי שלו שכל כך אהוב על מעריציו.

קראו עוד על: ,

שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם