הודות לקורונה: 31 רימיקסים חדשים של ואן ביורן יוצאים לאור!

בר מנור | 29.07.2020 2780

שתפו את החברים

הכוכב הכי זוהר בתעשיית הטראנס, ארמין ואן ביורן האגדי, ניפץ את השמועות הרבות והכריז על בואו של אלבום רימיקסים ייחודי. 31 רימיקסים חדשים לטראקים כובשי-רחבות עתידים לצאת כבר בסוף החודש הזה!

ב-31 ביולי, האלבום החדש של ארמין ואן ביורן– “Lost Tapes” עתיד לצאת להנאתם של בסיס המעריצים הנאמן, אשר צובר תאוצה ונפח בחלוף כל שנה מאז ’96. בפרויקט שהתפרס על לא מעט זמן, השתתפו כמה וכמה שמות מעניינים, כגון Ben Gold, Exis ואפילו ייצוג ישראלי משלנו- Maor Levi.

האלבום החדש עתיד לרכז גרסאות מדהימות וייחודיות עבור הטראקים שמוגדרים בתור “חביבי הקהל” של האמן המוערך. 31 הרימיקסים החדשים עתידים להגיע מכל רצף הקריירה של ההולנדי-מה שאומר שאלו מכם, מעריצי ארמין “הישן והטוב” של עולם הטראנס מתחילת המילניום- עומדים להפוך למרוצים מאוד לאחר הצצה בטראקליסט. למעשה, מדובר בטראקים שזכו למעמד של כבוד לאחר הופעות בלתי-נשכחות בתוכנית הרדיו המצליחה שואן ביורן מוביל במהלך השנים האחרונות בקריירה – ASOT.

אף על פי שהאלבום יחנך רשמית רק בסוף החודש, ארמין כבר העלה את הרשימה היוקרתית של האלבום החדש, את כריכתו ואת המחירים עבור רכישת כל טראק מאתר ביטפורט.
מהתרשמות ממנה, רימיקסים בעלי פוטנציאל עצום להעלאת חיוך בקרב המעריצים, יתבססו על שירי נוסטלגיה מדהימים כגון “This Is What It Feels Like”, “You are” ו- “In And Out Of Love”.
https://www.beatport.com/release/lost-tapes/3052269

אלו מכם שמצפים בכיליון עיניים לאלבום הנכסף (כמונו למשל), יוכלו להבחין כי האלבום מוצע לרכישה מוקדמת ממש ברגע זה, אך אלו אשר מתלבטים לגביו, מוזמנים לקחת החלטה לאחר התרשמות מהופעתו של אחד מהשמות החמים בתעשייה, בפסטיבל טומורולנד הווירטואלי הראשון בעולם שנערך עקב מחלת הקורונה.

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם