סטיב איוקי פורץ בדמעות ושופך את הלב בראיון מיוחד

Nelly Weissfeld | 27.10.2021 2140

שתפו את החברים

סטיב איוקי הוא אחד מהדיג'יים והמפיקים הנחשבים ביותר בתעשיית המוזיקה האלקטרונית העולמית. הכוכב האמריקאי אחראי לכמה מהלהיטים הנודעים ביותר בז'אנר ה-EDM ובנוסף לכך הוא יזם ואיש עסקים והבעלים של הלייבל דים מאק, בקיצור, איוקי הוא מה שנקרא "איש רב פעלים". אבל, עם כל ההצלחה והתהילה מגיע גם מחיר. הכוכב בן ה-43 התראיין לאחרונה לתוכנית של העיתונאי גרהאם בנסינגר ומסתבר שממש לא כל הנוצץ באינסטוש – הוא זהב.

איוקי שפך את הלב על מותו של חבר טוב, הזמן המוגבל שנשאר לו עם אמו, הכמיהה לילדים ומשפחה ומה התהילה באמת מסמלת עבורו.

"הדרך נראית מהנה, התמונות, מדיה חברתית מספרת צד אחד של הסיפור. אני לא הולך לשים את עצמי בוכה במקלחת או משהו כזה."  – סטיב איוקי.

האמן ממשיך ומספר על האנשים שתמיד איתנו. "יש לי אנשים בחיים שלי שאני אוהב ושהלכו… אני מתגעגע אליהם כל כך. אני חושב על החבר הכי טוב שלי שנפטר בשנה שעברה, שהקדיש את כל החיים שלו בלתמוך בי… החיים קצרים והם עוברים כל כך מהר ופתאום זה נעלם ואנשים הולכים לנצח וכל מה שנשאר לך זה הרגעים האלה."

איוקי ממשיך ומדבר על כך שהוא רוצה ילדים אבל הבן אדם שיבחר להיות איתו יצטרך לחיות בלתי רגילים. "מי שיהיה חלק מהחיים שלי.. אלה חיים בלתי רגילים, זה מתאים לאנשים מסוימים בלבד, להיות מסוגלים לחיות ככה."

איוקי נשאל על כך שעדין אין לו ילדים למרות שבספרו הוא כתב שזה אמור כבר היה לקרות. "אני בהחלט רוצה ילדים. אין ספק שזה יקרה, אבל אני גם ריאליסט אז אני אתן לאינסטינקטים שלי לרוץ עם זה במקום להתכונן."

הראיון נכנס לעוד רבדים בחיים של איוקי, החל מבושה בזהותו האסייתית כאשר היה קטן, אבא שהקים את רשת המסעדות המפורסמת בניהנה ושתמיד שם את העבודה לפני המשפחה, ההחלטה להפסיק לשתות בהופעות ועוד נושאים רגישים נוספים.

צפו בקטעים נבחרים מהראיון:

תמונה ראשית: טוויטר

 

 

 

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם