לנוחיותך שירות לקוחות : 07-777-84449 בימים א-ה בשעות 10:00 - 20:30 או צור קשר

המגזין

אנדרו ריאל באומן 17 | סיקור ההופעה

אנדרו ריאל באומן 17 | סיקור ההופעה

צוות אתר

26 בדצמבר 2014

לכל התגובות

אנדרו ריאל או בשמו האמיתי אנדרי רטה, הוא אחד השמות הבולטים והגדולים היום בעולם הטראנס והמוזיקה בכלל. הוא נולד במולדובה הקרה בשנת 1992, וכבר בגיל 13 התחיל ליצור ולהפיק מוזיקה אלקטרונית. סגנונו המיוחד והמרגש הוא זה שגרם לפריצה הגדולה שלו בגיל 17, כאשר ארמין הענק החליט לאמץ אותו ולגדל אותו בחברת ההפקות המצליחה שלו Armada.

הדיג'יי הצעיר כיום מדורג במקום העשרים וארבעה ברשימת 100 הדיג'יים הטובים בעולם במגזין הבריטי djmag. בנוסף, הוא שחרר בסוף מאי האחרון את אלבום הסטודיו הראשון שלו Find Your Harmony שזכה להצלחה רבה, שבמסגרתו עשה סיבוב הופעות בעולם מביניהם גם ביקר בישראל ביום חמישי האחרון בתאריך ה18 לדצמבר.

ההופעה התקיימה במועדון המצליח האומן 17, שאירח כבר מאות דיג'יים גדולים מכל העולם וגם את אנדרו כמעט לפני שנה (כנראה שהוא נהנה כל כך בארץ ומהקהל שהוא החליט לשוב).

אנדרו רייאל בישראל - הראיון המלא בעמוד הפייסבוק של מגה טיקטס

אנדרו רייאל בישראל – הראיון המלא בעמוד הפייסבוק של מגה טיקטס

המועדון היה הומה אדם, הרבה אנשים באו לראות את הגאון המולדובי שמכונה המוצארט של הטראנס והיורש של ארמין, ונדהמו לשמוע את הסאונד הייחודי שלו. האומן הצליח להקפיץ את כל המועדון כבר מהטראק הראשון שהוא שם, ומשם הוא רק המשיך להפגיז ולהשתפר בהופעה אל תוך הלילה.

גם הדיג'יי הישראלי המוכר, שהופיע כבר עם כל אומן טראנס קיים שביקר לארץ, יובל זך הגיע כדי לחמם לאנדרו עם סט מפגיז, ואחריו עלה דיג'יי לא פחות מפציץ יניב אמריו והרקיד את הקהל עוד קצת לפני שהמאסטרו עלה בסביבות 2 בלילה.

לסיכום, הופעה מעולה במועדון גדול עם אנשים שבאו רק ליהנות מהמוזיקה הכובשת של הדיג'יי הצעיר, לא יכול להיות יותר טוב מזה. ולמי שנשאר טעם של עוד, יש לנו הפתעה בשבילכם.
הדיג'יי והמפיק הידוע יוכן מילר-Jochen Miller שעבר כבר את כל העולם, חזור לבקר בישראל במועדון המורפיום בת"א באירוע משוגע, בתאריך 06/01/2015.