קצת על ההופעה המתקרבת והלהיטים הגדולים של ליידי גאגא לפני הנחיתה בישראל !

צוות האתר | 7.07.2014 647

שתפו את החברים

קצת על ההופעה המתקרבת והלהיטים הגדולים של ליידי גאגא לפני הנחיתה בישראל !

Lady Gaga בישראל להופעה יחידה! ליידי גאגא צפוייה להופיע ב 13.9 על בימת פארק הירקון. הזמרת תיתן ממיטב שיריה המקוריים, בדגש מיוחד על שני אלבומיה החדשים Born this Way ו Artpop.
האלבומים הללו נוצרו בפרק זמן של פחות משנתיים וסך כל ארבעת אלבומיה נוצרו בתוך פחות מ-4 שנים, מה שמעיד על יוצרת אמביציוזית, מהירת יצירה ומוכשרת ללא גבולות.

קונצרט למוזיקה קלה מקורית

ליידי גאגא בישראל - החלה מכירת הכרטיסים
ליידי גאגא בישראל – החלה מכירת הכרטיסים

ליידי גאגא נותנת זה שנים מופעים באולמות ופארקים ברחבי העולם. מופעים אלו הוגדרו על ידי לא מעט מבקרים כקונצרטים של ממש בשל הדיוק על כל פרט ופרט מחד, והרגשת השחרור שמפגינה הזמרת על הבמה מאידך. שילוב זה הוא שיוצר את הקסם הקונצרטנטי במופעיה. בישראל, בחרה ליידי גאגא בפארק הירקון כמקום המופע על מנת להמשיך במסורת הקונצרטים הנערכים תחת כיפת השמיים בפני קהל רב.

מי היא ליידי גאגא?

ליידי גאגא נולדה בארה”ב בשם סטפני ג’ואן אנג’לינה גֵ’רמָנוֹטָה. הכינוי ליידי גאגא בא לעולם לאחר שחתמה בחברת ההקלטות Streamline Records. עוד בהיותה ילדה – הייתה צרכנית של כל סוגי האומנות: מלימוד נגינה על פסנתר ועד רישום לפקולטה לאומנות באוניברסיטת ניו יורק לשם לימודי אומנות כלליים. בין השנים 2008-2012 עבדה גאגא על אלבומיה והפיקה 4 אלבומים במהלך תקופה זו. אלבומה האחרון ArtPop וכן Born this Way שנוצר לפניו נחשבים לאלבומים אשר על בסיסם בונה היום ליידי גאגא את מרבית הופעותיה.

ליידי גאגא כרטיסים

1. Lady Gaga – Bad Romance

2. Lady Gaga – Poker face

3. Lady Gaga – Paparazzi

4. Lady Gaga – Born This Way

5.Lady Gaga – The Edge of Glory

6.Lady Gaga – telephone

7.Lady Gaga – Just Dance

8.Lady Gaga – Alejandro

9.Lady Gaga – Judas

10.Lady Gaga – LoveGame


שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם