רשמית:Soundcloud תתחיל לגבות ממכם כסף ב-2015

צוות האתר | 14.12.2014 388

שתפו את החברים

Soundcloud- האפליקציה שכבשה את עולם המוזיקה

סאונדקלאוד היא בעצם אפליקציה שדרכה אפשר להפיץ ולשמוע קבצי אודיו ברשת. תחשבו על מן אתר כמו יוטיוב רק לאודיו במקום לוידאו. העובדה הזאת עושה את האתר יותר מהיר, חוסך הרבה יותר אנרגיה וגם מכיל קבצים יותר איכותיים. עקב זאת, האתר התחיל להקלט מהר בקרב אמני Edm ומפיקים רבים כמקום להפיץ את המוזיקה שלהם. בין אם הם מתחילים ובין אם הם המפיקים המובילים ביותר בעולם, לכולם יש היום סאונדקלאוד.

האפליקציה פותחה במקור בברלין בירת גרמניה, וכיום רשומים אליה יותר מ175 מיליון משתמשים מכל העולם. הרעיון הוא שכל משתמש יכול להעלות קבצי אודיו של עד 3 שעות בסה”כ בחינם. מי שרוצה להעלות מעבר לשלושת השעות האלה, יצטרך לשלם על כך.

אך המודל הזה עומד להשתנות עקב ההצלחה הגדולה של סאונדקלאוד, נראה ששני המנהלים והיוצרים הגאונים מאחורי האפליקציה מתכננים תוכניות גדולות לעתיד הקרוב. עם חוזה ענק שנחתם לפני כחודש עם חברת Warner Bros., וכעת עם גיוס של 150 מיליון דולר על מנת להעלות את ערך החברה ל1.2 מיליארד דולר ולהביא את הסטארטאפ שלהם להצלחה עצומה.

משרדי Soundclud בניו-יורק
משרדי Soundclud בניו-יורק

עובדה זאת לא מועילה כל כך למשתמשי האפליקציה ובעיקר לאמנים המתחילים והמרוששים שמנסים להתחיל את דרכם, מכיוון שמנהלי החברה מתכננים לעשות זאת על ידי הפיכת המשתמשים הרשומים לאתר למנויים בתשלום.
לא משנה אם אתה מעלה 3 שעות בלבד של אודיו או רק שומע מוזיקה להנאתך, מתחילת שנה הבאה גם המשתמשים הרגילים יצטרכו לשלם עבור שירותי האפליקציה.

לכן כדאי שתנצלו את שירותי האפליקציה הנוחה והאיכותית כמה שיותר בזמן הקרוב, מכיוון שעם כמות ההסכמים והחוזים שהחברה חתומה עליהם, נראה שהצעד הזה הוא בלתי נמנע, עם כל הצער שבדבר.


שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם