לנוחיותך שירות לקוחות : 07-777-84449 בימים א-ה בשעות 10:00 - 20:30 או צור קשר

המגזין

צ'אקי (Chuckie) בהאנגר 11 ת"א – 30.5

צ'אקי (Chuckie) בהאנגר 11 ת"א – 30.5

צוות האתר

11 במאי 2013

לכל התגובות

אתה לא צריך יותר מטראק מפציץ כמו 'Let The Bass Kick' – ההמנון של צ'אקי (Chuckie)- כדי להפוך את שנה טובה, אבל המפלצת ששוחררה היא רק ההתחלה של כוכב הדא'צ !

"בהתחלה לא הלך לי כלכך עם מוסיקת הדא'צ", הוא מודה. "אבל חברי דויד גואטה גרם לי להרגיש בנוח עם הקול אמיתי שלי, אז עכשיו רצים עם זה."


"אני באמת שמח שאני יכול לעשות דברים מטורפים שלי מאחורי העמדה והקהל מרגיש את זה", הוא אומר. "למדתי כלכך הרבה מסיבוב ההופעות בעולם."

כמה מרגעי השיא שלו כללו שיתופי פעולה עם גואטה "Fuck Me I'm Famous", באיביזה. במה ייחודית לצ'אקי בפסטיבל "Mysteryland festival." . פסטיבל הדא'צ השנתי , השנה צ'אקי ינגן סט של תשע שעות, משהו שהוא כבר מתכונן אליו כבר הרבה זמן!

למרות שלא היה לו הרבה זמן להיכנס לאולפן מאז "let the bass kick יצא לאור,בזמן האחרון סחט צ'אקי המון זמן אולפן, ואנחנו צריכים לראות את התוצאות – אלבום הבכורה שלו – בקיץ הבא.

צ'אקי כבר יכול להסתכל אחורה ולראות קריירה מפוארת , ממשיך לנוע קדימה לתוכניותיו העתידיות ולעורר את החשק שלו לטפס על סולם האמנים הבינלאומיים המוערכים . כתקליטן מצליח שערבוב ייחודי במינו שייך לו . שאפתן שמוכן לרוץ על העולם בגדול ! שימרו את עינכם קרוב אליו :)

צ'אקי יגיע להאנגר 11 בנמל ת"א בתאריך ה30 במאי , האירוע יתקיים במסגרת XL NIGHTLIFE .
כרטיסים ניתן להשיג כבר באתרינו!