ליידי גאגא בארץ כחלק מסיבוב הופעות חובק עולם

צוות האתר | 3.07.2014 564

שתפו את החברים

[post_view] צפו בדף זה עד כה

ליידי גאגא בארץ כחלק מסיבוב הופעות חובק עולם

סיבוב ההופעות של ליידי גאגא, שהחל במרץ 2014 וצפוי להסתיים ביולי הקרוב בלוס אנג’לס עובר דרך פארק הירקון!
הזמרת הגדולה מארצות הברית תתן מופע סוחף אשר ייזכר לשנים רבות.
Lady Gaga בישראל לזמן קצוב לשם מתן הופעה יחידה בפארק היחיד שיכול לאכלס כוכבת בסדר הגודל שלה.
ב- 13.9 נזכה לראות אותה שרה ממיטב להיטיה על הבימה, ויוצבו מסכי פלסמה דרכם ניתן יהיה לראות את המופע גם מרחוק. ריכזנו עבורכם את כל המידע אודות המופע של ליידי גאגא בפארק הירקון.

ליידי גאגא בפארק הירקון - מכירת הכרטיסים החלה !
ליידי גאגא בפארק הירקון – מכירת הכרטיסים החלה !

ליידי גאגא – האשה והקול

כמי שאחראית להוצאת ארבעה אלבומים עתירי שירה מקורית, ליידי גאגא היא ללא ספק האשה והקול. קולה הוא רך ומחוספס, עדין ומחשמל, צנוע וראוותני. הוא רב גוני ומסוגל לייצר כל מיני תחושות. הזמרת ללא ספק חיברה סוגים רבים של שירים המבטאים זאת היטב.

אלבומי הזמרת

האלבומים אשר הפיקה הזמרת נעשו כולם בין השנים 2008-2012. הזמרת מתאפיינת בזריזות רבה ותרומתה המהירה לתעשיית המוזיקה נותנת אותותיה באופן שהולך וגובר משנה לשנה. אלבומיה עד כה הם:

  • The Fame
  • The Fame Monster
  • Born this Way
  • Artpop

כאשר האלבוםThe Fame Monster  הוא חידוש גרסא של The Fame, עם מס’ להיטים חדשים נוספים. לעומת זאת, Born this Way ו Artpop נחשבים לאלבומים של העת האחרונה, והם ככל הנראה אלו שיקבעו את הטון בהופעה. אך תסמכו על הליידי שתדע לפנק אותנו גם במנה גדושה של מוזיקה מוכרת ואהובה.

קנייה חכמה של כרטיסים למופע

אם ברצונכם לנהוג בחכמה, התעניינו בכרטיסים למופע של ליידי גאגא כמה שיותר מוקדם, ואפילו אם חבריכם לעבודה או ללימודים טרם שוחחו על הופעתה הצפויה. היותכם חלוצים בתחום מאפשרת לכם לבחור את הכרטיסים הטובים ביותר, ללא לחץ, ובכך גם תרוויחו את הכרטיסים הטובים ביותר לפני כולם וגם לא תהיו חלק ממסע המרדף אחר הכרטיסים ולא תאלצו לשלם עליהם הרבה יותר אח”כ.

כרטיסים לליידי גאגא מומלץ לרכוש דרך משרד MegaTickets. זכרו שכאשר מדובר באמנית כמו Lady Gaga כרטיסים עלולים להפוך לנושא מסובך, אך התעניינות מוקדמת יכולה גם להשאירכם על המפה, וגם לספק לכם את הכרטיסים הטובים ביותר.

המעוניינים לצפות במופע של ליידי גאגא כרטיסים ימתינו לכם באתר, כמו גם פרטים על המופע והכל בכרטיסיית כרטיסים למעלה!


שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם