לנוחיותך שירות לקוחות : 07-777-84449 בימים א-ה בשעות 10:00 - 20:30 או צור קשר

Blog

ISLE OF DREAMS בוטל בעקבות בקשת ההפקה בחו"ל

ISLE OF DREAMS בוטל בעקבות בקשת ההפקה בחו"ל

צוות האתר

17 ביולי 2014

לכל התגובות

מצורפת הודעה רשמית מטעם ההפקה:

שלום רב,

פסטיבל Isle of Dreams  שנועד להתקיים בתחילת אוגוסט בישראל – מבוטל

הבוקר, 17 ליולי,  התקבלה במשרדיו של גד אורון הודעה מטעם חברת יונייטד פרומוטרס – (המפיקה את הפסטיבלים בתורכיה, ישראל, ושוצרייה), המורה לחברת גד אורון הפקות בע"מ, מפיקת הפסטיבל בישראל, להפסיק את כל הפעולות הקשורות בהפקת הפסטיבל השנה.

הפקת הפסטיבל, על קרוב ל 40 האמנים שנקבעו לקחת בו חלק, (זהו פסטיבל המוסיקה הגדול ביותר שאמור היה להיערך, אי פעם בישראל), הינה מבצע מורכב ומשולב ביותר שהעבודה עליו נמשכת כבר קרוב לשנתיים וביצועו בפועל בשטח מצריך חודש וחצי טרם פתיחת שעריו לקהל.

המצב הביטחוני המתמשך, (מבלי שתובטח, מידית, רגיעה וחזרה לשגרה), אינו מאפשר את כניסתה של ההפקה לישורת האחרונה, וביטול  במועד מאוחר יותר , היה גורם להפסדים כבדים.

גד אורון קיבל הנחיה להתחיל לפעול לקראת קיום שנתו השנייה של הפסטיבל ב 2015.

 אין צורך להתקשר למרכז שירות הלקוחות – הודעה על החזר תמורת הכרטיסים תועבר בתוך מס' ימים,

לשון המכתב שהתקבל הבוקר:

……..מכולנו ב – ""Isle of Dreams אנו מצטערים ומלאי אכזבה ונאלצים לאשר את ביטול הפסטיבל שנועד להתקיים השנה בימים 7-9 לאוגוסט, וזאת לאור כוח עליון הנובע ממצב החירום בו מצויה המדינה בשבועות האחרונים.

כל ערי וישובי הארץ, צפון, דרום, מרכז, תל אביב, ירושלים, תחת התקפת טרור שהתדרדרה בימים האחרונים, ואיננו רואים כל דרך להבטיח שמירה על שלומם של האמנים, והקהל הרב לו חיכינו בפסטיבל בן 3 ימים, מופע המוני תחת כיפת השמים.

אנו כבר שוקדים על תכנית חלופית ומועדים חלופיים ל – Isle of Dreams  הבא בישראל…….

אני מודה לכל ידידינו, הספקים, נותני השירותים הנאמנים, ולכל רוכשי הכרטיסים שפירגנו, וממשיכים להאמין, ומאחל לכולנו שהשקט יחזור והשגרה תיפול עלינו במהרה.

צר לי

 

גד אורון – גד אורון הפקות