לנוחיותך שירות לקוחות : 07-777-84449 בימים א-ה בשעות 10:00 - 20:30 או צור קשר

Blog

פסטיבל אלקטרוני בכינרת – ISLE OF DREAMS

פסטיבל אלקטרוני בכינרת – ISLE OF DREAMS

צוות האתר

6 ביולי 2014

לכל התגובות

פסטיבל אלקטרוני בכינרת – ISLE OF DREAMS

חולמים על פסטיבל אלקטרוני גדול בישראל?? כחלק מאירועי הקיץ, פסטיבל ISLE OF DREAMS  באוגוסט למוזיקה אלקטרונית מציע מגוון רחב של פעילויות וביניהן הופעתו של סטיב איוקי,אב'יצי,אפרוג'ק,נרבו,פול ואן דייק ועוד רבים אחרים! זהו לא עוד פסטיבל סטנדרטי, כי אם האירוע הגדול של השנה בתחום המוזיקה האלקטרונית. בחוף דוגית, הרחבה הולכת לעלות אש ולהפוך לאיביזה. מיטב הקהל ירקוד לצלילי האומנים הבינלאומיים יפזז וידלג בהנאה בין אינספור הופעות הפסטיבל ואל דאגה – דוכני מזון ובילויים בדיוק כמו שדמיינתם יחכו לכולם.

הופעות רבי אומן

בנוסף להגעתו של סטיב איוקי לפסטיבל, תוכלו לנצל את ביקורו של אקסוול בישראל ולזכות להאזין גם ליצירותיו המרטיטות. כמובן שללא אביצ'י ואפרוג'ק התמונה אינה שלמה ולכן דאג צוות ההפקה להביא גם אותם עד לפתחת הכינרת! ב 7-9 לאוגוסט מתכנסים לצפות בענקי הז'אנר מתקלטים למענכם על שתי במות ענק! הייתכן קיץ כיפי יותר?

מדוע חוף הכינרת?

קיומו של הפסטיבל בחוף דוגית הועלה בשל הפסטורליות של המקום, השילוב של ירוק וים, ועל רקע עצי הדקלים שנעשו למאפיין מספר אחד של הטבע המזרח תיכוני. השילוב של האוריינט עם המוזיקה האלקטרונית המערבית הוא שיוצר את האפקט המרהיב. מנגד, כחול הים מדמה פסטיבל זה לפסטיבל ים מערבי מהמובילים בעולם, כמו הפסטיבלים המתקיימים באיביזה, ספרד מדי שנה.

isle of dreams

isle of dreams – אירוע פורץ דרך בתחום המוזיקה האלקטרונית בישראל

ארגון הפסטיבל

הרעיון נולד עקב יוזמתו של מרסל אברהם ועבודתו המשותפת עם המפיק גד אורון. הם ביקשו להביא את המוזיקה האלקטרונית לתוככי מדינת ישראל, וליצור כור היתוך בינלאומי שימתג את הכינרת ויהפוך אותה למקום מספר אחד לצבור ידע וליהנות ממוזיקה אלקטרונית טובה.

מפת המתחמים - ISLE OF DREAMS

מפת המתחמים – ISLE OF DREAMS

רכישת הכרטיסים לפסטיבל ISLE OF DREAMS

רכישת הכרטיסים צריכה להיעשות כבר כעת על מנת לא לפספס הזדמנות נדירה לפגוש את מיטב האמנים הבינלאומיים בכינרת.

רכישת כרטיסים מוקדמת תבטיח גם לכם מקום פנוי לא רק בפסטיבל אלא גם באתר הקמפינג הצמוד.

למידע נוסף על פסטיבל ISLE OF DREAMS ולרכישת כרטיסים – ISLE OF DREAMS כרטיסים