לנוחיותך שירות לקוחות : 07-777-84449 בימים א-ה בשעות 10:00 - 20:30 או צור קשר

Blog

סלינה גומז : התפללו עבור המשפחות והילדים בעזה

סלינה גומז : התפללו עבור המשפחות והילדים בעזה

צוות האתר

19 ביולי 2014

לכל התגובות

גם אם אכפת לנו או לא, הדעה בעולם מאוד משפיעה עלינו, בייחוד כשהיא מגיעה ממקומות בעלי השפעה כמו מפורסמים גדולים.

אחרי התקרית החסרת תקדים עם ריהאנה, סלינה גומז מעלה פוסט פרו פלסטיני לחשבון האינסטגרם ומקבלת תגובות הערצה מהעולם הערבי.

מנותקת מהמציאות ?

מנותקת מהמציאות ?

לאחרונה התקעקעה גומז בקעקוע בשפה הערבית "תאהב קודם את עצמך", לא בטוח שזה קשור אבל ככל הנראה היא החליטה לתפוס צד בקונפליקט.
גומז מעלה תמונה ובה רשום " מדובר באנושיות, התפללו עבור עזה" ורושמת "בבקשה התפללו עבור המשפחות והתינוקות היום. בבקשה תמיד תזכרו מה חשוב בחיים. זה לא אחד מהם. אנחנו פה בכדי לעזור, ליצור השראה ואהבה,תיהיו השינוי הזה"

כרגיל בין התגובות שקיבלה גומז אפשר לראות את שתי הצדדים, "תגידי את רצינית? שולחת את זה לכל האוהדים היהודים שלך.. אני נעלבתי ונגעתי ממך עכשיו", מגיב אחר קיצר ורשם "unfoolowed", רבים אחרים מהירו להגנתה, בטענה כי היא רק קוראת לשלום.

התגובות בישראל מגיעות ברצף, ההישראלים זועמים על כך שמפורסמים מביעים דעה בעד עזה בזמן שהם בכלל לא יודעים מה קורה שם .

לירון עייני רושמת "מנסה להראות שהיא אינטלקטואלית אבל בעצם כל משפט שהיא רושמת יותר מטומטם מהקודם לו, הכל מבוסס על תמונות של ילדים מתים מסוריה שהיא ראתה באיזה האשטאג בטוויטר"

אחת הגולות מוסיפה "עד כמה את פוסטמה מאחת עד סלינה גומז?"

הקעקוע החדש

הקעקוע החדש

הצד ההומוריסטי של המלחמה, מה הכין הד'יגיי הישראלי לחמאס ?

הגיבו ושתפו אותנו מה יש לכם להגיד על התקרית

(3188)

צפו בדף זה עד כה

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  מה שיש לי להגיד שרק עכשיו ידעתי שסלינה בעד עזה אבל למה אני כל כך אוהבת אותה צופה בסרטים בתוכניות שהיא עושה ופיתאום היא בוגדת בנו אני בטוחה שכל עם ישראל אהב אותה עד שהיא הישתכרה כמו מטומטמת ובחרה בצד עזה שאני בטוחה שיש הרבה ששונאים אותה אבל היא עושה את זה היא הישתכרה והיא אומרת את זה רק כדי לא לאבד מעריצים מעזה והיא עושה בכוונה כולל ריאהנה הזאת תמיד שנאתי אותה עכשיו בכול אתר שכתבתי שאני אוהבת את סלינה שיניתי לסלינה גומז תמותי אמן פרצוף שטן והלוואי שהיא תמות תיקרא את זה ושתיראה שהיא איבדה כימעט את כל המעריצים שלה עכשיו לכו איתי תצביעו נגדה כולם לשינאתה וביחד אני בטוחה שישבר להה הלב היא כזאת שוטה היא לא רוצה לאבד אבל היא איבדה אותנו אז קדימה סלינה אני מקווה שאת אומרת מה עשיתי ושבאלי למות כי זה מה שאני רוצה ביגלל שאת בעד עזה אז אני כבר לא בעדך אני נגדך!!!!!!!!!!!

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

   ואוווווווו כמה שאת צודקת סלינה החראאאאאאא הלוואי שתמותי מוות איטי ……וכואב

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  סלינה גומז ! שעד עכשיו היתה מתוקה הפכה לחמוצה ללכת ולקעקע בערבית ועוד לבקש להתפלל לעזה ?????????? מה היא מבינה מה קורה פה בכלל. שתעשה קצת שעורי בית על הערבים ותראה כמה חלאות אדם הם