פסטיבל בחוף הכינרת – ISLE OF DREAMS – אוגוסט

צוות האתר | 29.06.2014 739

שתפו את החברים

פסטיבל בחוף הכינרת – ISLE OF DREAMS

ISLE OF DREAMS, פסטיבל המוזיקה האלקטרונית המוביל ובשורה אחת עם פסטיבל איביזה – ספרד, מגיע אלינו בתאריכים 7-9 לאוגוסט ויהווה חווית קיץ אמיתית!
לא, אנחנו לא שולחים אתכם לספרד וגם לא ליוון, אלא לפה, לחוף דוגית בכינרת! אתר זה הוכר על ידי מפיקים ואמנים של מוזיקה אלקטרונית כאתר מרכזי וחשוב. מפיקי הפסטיבל צופים שזה יהיה מוקד עלייה לרגל שימשוך אחריו חובבי מוזיקה אלקטרונית מכל העולם!

isle of dreams
isle of dreams

פסטיבל על חוף הכינרת

פסטיבל איסל אוף דרים הינו פסטיבל ראשון מסוגו בחוף הכינרת אשר מציע הופעות מוזיקה אלקטרונית מכל הז’אנרים, חנויות ומסעדות ואפילו אתר לינה ייעודי לקמפינגים. אתר זה יופרד מאתר ההופעות והכניסה אליו תהיה רק למי שרכש כרטיס. כרטיס לקמפינג יקנה לכם נקודת לינה בה תוכלו להניח את האוהל שלכם. חוגגים פסטיבל באוגוסט ומבלים את חופשת הקיץ שלכם בענק!

STEVE AOKI בישראל - אוגוסט אלקטרוני בכנרת
STEVE AOKI בישראל – אוגוסט אלקטרוני בכנרת

סטיב איוקי האחד והיחיד

אומן המוזיקה האלקטרונית של העידן העכשווי, סטיב איוקי, ייקח חלק בפסטיבל. סטיב איוקי בישראל יעבוד מתחילת אוגוסט להכנת הופעתו בפסטיבל כנדרש ולתת לכם ליהנות משלל יצירותיו בצורה המיטבית ביותר. פסטיבל אלקטרוני בכינרת הנו פרויקט אשר צפוי להימשך שנים רבות ולקנות לעצמו מעמד דומה לזה של פסטיבל איביזה וטומורואולנד הידועים כפסטיבלים אלקטרוניים בעלי שם עולמי.

AVICII מצטרף לחגיגה - ISLE OF DREAMS
AVICII מצטרף לחגיגה – ISLE OF DREAMS

מוזיקה אלקטרונית על המוזה של הכינרת

השילוב בין מוזיקה אלקטרונית למוזה הבוקעת מחופי הכינרת הוא שילוב מנצח אשר ייצור אווירה שטרם נראתה באזור. האפשרות שלכם ללון במתחם תקנה לכם את האופציה לישון אחרי שירה וריקודים עם סטיב איוקי או לנוח אחרי ששמעתם את אביצ’י, אקסוול וגם אפרוג’ק – היש יותר טוב מכך?

כדאי להסדיר את כרטיסיכם כבר כעת על מנת למנוע גמר מלאי

ISLE OF DREAMS – ISLE OF DREAMS


שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם